0322 233 01 01

0536 480 80 90

Sağlığınız için kumandanızı koruyun.

Evet. Cildinizi seviyorsanız, sağlığınızı önemsiyorsanız TV - Uydu kumandalarınızı stretch film ile kirlendikçe kaplayın.

Üşeniyorsanız bize getirin biz kaplayalım.Ücretsiz.Severek.Her zaman. Bizden almasanız da. Denemesi bedava.

Her ne kadar Emin Elektronik Kuruluş 1980 de desek ticari kuruluş da olsak. Ücretsiz kaplarız. Hem de seve seve iyiliğinizden başka hiçbir şey beklemeden.Ticaretde de para birinci sırada değildir. Ne de olsa Adanalıyık Allahın adamıyık:) Getirmeye üşenmenizi anlarız ama evde kendiniz yapın.Elinizden saatlerce düşürmediğiniz kumandanız için ayda 10 saniyenizi kaplama içiin çok görmeyin n'olur. Bir arkadaşıma gittiğimde istiyorum stretch film ve kaplıyorum ve arkadaşlarınıza gittiğinizde siz de yapın diye öneriyorum.Adına ne derseniz.Temizlik imandan gelir.Unutmayın bunu öneren ben,bir kumanda satıcısı.          Ne kadar korursanız o kadar sağlam ve temiz kalır.Geç bozulur satış düşer.Yani ana kazancımız azalır.

Ammaa "Canınız sağolsun.Cildiniz sağolsun.Bize sağlam ve sağlıklı olarak daha çok lazımsınız." Saygılarımla Emin Kurnaz Çevresine doğaya duyarlı olmaya çalışan, okumaya dinlemeye anlamaya çalışmaya meraklı adı telefonu adresi onyıllarca aynı  Atatürkçü bir Adanalıyım.Ne mutlu Türk'üm diyene.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis