0322 233 01 01

0536 480 80 90

Kablonet hızlı mı ?

kablonet online

kablonet altyapı

kablonet tarifeler

kablonet arıza

kablonet fatura

kablonet şikayet

kablonet fatura ödeme

kablonet ne hız alırım

ürksatkablo hizmetlerini kullanabilmeniz için adresinizde KabloTV alt yapısının bulunması gerekmektedir. Binamda hizmet var mı ekranında bulunduğunuz şehire göre sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Kablo TV ve Uydunet Hizmetinin Verildiği Şehirler

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde KabloTV, Uydunet ve Teledünya hizmeti verilmektedir.

Bulunduğunuz adreste Kablo TV alt yapısı varsa Uydunet, Teledünya ve Kabloses hizmetlerini rakipsiz fiyatlarla kullanmak için kampanyalardan size uygun olanını seçebilir ve online başvuru ile hemen abone olabilirsiniz. Kablonet ile gerçek geniş bant internet hizmetini kullanmanın ayrıcalıklarına varın.


Bulunduğunuz adreste Kablonet hizmeti bulunuyorsa 0850 888 0 333 nolu abone merkezinden veya online başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılacak sayfadan başvurunuzu yapabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçip, başvuru ve aktivasyon işlemlerinizi tamamlayacaktır.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis